• W kazdym innym kraju, poza krajami smiesznymi i IV swiata, polowa z tego co wyczynial pan Duda dalaby mu poparcie rzedu 1% w tym zony i corki. Ale, szczesciem dla PAD, jest on prezydentem w Polszcze gdzie nie ma takiej glupoty czy swinstwa ktora moglaby pozbawic Andrzeja Prezydenta Dude urzedu. W czasie kampani wyborczej Andrzejek znowy zapewni ze jest mezny i dziarski, chlipnie nad Powstaniem, obieca podniesc z kolan Polske, Gornictwo, Stocznie, PGR-y i odbic Wolyn i ma 65% poparcia jak w Banku. Nasz rodzimy elektorat jest tak samo zidiocaily jak ten w Korei Polnocnej. Znajmomym radze znalezc sobie hobby na stare lata, ale takie zeby ogluszalo rozum by nie cierpial z powodu tego co sie dzieje. Moje hobby to wino. I tak juz pozostanie bo nic sie do mojej smierci w ojczyznie moich przodkow sie nie zmieni! Tak Schetyna o wyzwoleniu KL wymieniając z imienia i nazwiska wyzwolicieli.Z imienia i nazwiska warto wymienić też osobników nazywanych nazistami czy hitlerowcami kim byli.Np. czy to katolicy i z jakich parafii III Rzeszy.Rodzi się pytanie dlaczego katolicy z III Rzeszy nie odmawiali służby w wehrmacie czy KL powołując się na klauzule sumienia tak ostatnio modną w Polsce.Dlaczego katolicy tzw.niemieccy mordowali polskich katolików.O czym gardłuje Mularczyk domagając się unarodowienia zbrodniarzy.A dlaczego pozbawiając ich przynależności religijnej jak to się robi z muzułmanami.Bo nie wymienia się państwa tylko wyznanie uchodzcy.Wszak religia nie hańbi. Pokażmy udział katolików w zbrodniach II Rzeszy i pełne kościoły modlące się o sukces Drang nach Osten! Pokażmy udział papieża Piusa XII w podżeganiu do zbrodni wehrmachtu w Polsce z Bogiem na ustach i klamrach jako Gott mit uns ! Czy Watykan też dostanie notę odszkodowawczą bo wydoił Polskę w ramach KK z kościelnego mienia niemieckiego choć zawsze było watykańskie.Komuniści odebrali dobra jako mienie nazistowskiego podżegacza.Czy Kaczyński znacjonalizuje mienie kolaboranta na poczet rozliczeń. Tak sobie myślę,że kolaboracja katolików z III Rzeszą i jej zbrodniami po 1 września 1939 r. powinna prowadzić do unieważnia przebaczenia biskupów polskich.Bo wygląda na zdradę polskich interesów ulubione określenie prawicy.A wcześniej Gomułki. Katolicy zbrodniarze wystąpcie do apelu nadstawcie drugi policzek.


  votre commentaire
 • „Siły zbrojne to jeden z filarów państwa, zwłaszcza położonego między Rosją a Niemcami.” Wydaje mi sie ze PiS wie ze Niemcy juz nie sa grozni dla Polski a ze Niemcy nie maja w ogole zamiaru zaatakowac Polske. Wiec PiS wie ze polska armia nie jest filarem panstwa polozonego miedzy Rosja a Niemcami, tylko polska armia jest filarem panstwa polozonego obok Rosji. Nie wiem czy ty tak na powaznie a czy dla zartow napisales to co napisales o Nato. Jezeli na powaznie o poraza naiwnosc, a jezeli dla zartow, to sie posmiejmy hahahaha. Polska Nato jest potrzebna jedynie jako przedpole. Dzisiejsze wojny w Europie nie oznaczaja frontu jak 60 lat temu. Teraz sa punktowe strefy walki. I naiwnoscia jest sadzic, ze amerykanscy chlopcy przyleca walczyc za polskich chloptasiow w imie zawartych sojuszy. Jedynie co przysla to troche rakiet zdalnie odpalonych. A co do Rosji i potencjalnej wojny z Polska, to jest im tak potrzebna jak Tobie sraczka. Putin chce handlowac z Europa a nie zdobywac, bo w imie jakich korzysci ? A wiec spokojnie, wojny nie bedzie. Poza tym wydaje mi sie Polska jest bezpieczna bo jest w NATO a obowiazuje artykul 5 a atrykul 5 jest filarem panstwa polskiego. NATO jest 10 razy silniesza od Rosja, Rosja nigdy nie zaatakuje Polske w NATO a PiS o tym wie. Mysle ze Polska armia jest filarem panstwa tylko w tym sensie ze Polska nie moze byc w NATO bez armii. Czy armia jest skuteczna czy nie, nie jest istotne, dopoki artykul 5 „dziala”. PiS moze zniszczyc polska armie dopoki nikt w USA nie zakwestionuje czlonkowstwo Polski w NATO a na pewno nikt tego nie robi w USA a w Europie tez nie. Przed problemem, nie do rozwiązania, stanął kabaret „Ucho prezesa”. Odcinki dotychczas pokazywane utraciły moc prawdy historycznej. Jak ci artyści z kabaretu „Moralnego Niepokoju” wyprowadzą prezydenta z przedpokoju najważniejszego prezesa na świecie całym? Prawdopodobnie nie będzie kolejnych odcinków. Kabaret powinien rozpisać konkurs na nową nazwę dla nowego serialu. Można to nazwać „Dudu w miech”. Poziom politycznych rozgrywek w Polsce sięgnął bruku, jak fortepian Szopena.

  votre commentaire
 • To zamieszanie wskazuje na brak kasy na zakupy. Na kilka maszyn-tak. Ale powstanie zamieszanie, zakazy, odwołania i onizm. Oni uniemożliwili nam realizację zamówienia w "polskich" fabrykach. Zakup Caracali to wielki wydatek którego realnie może w budżecie nie być bo gospodarka przędzie cienko i jest to sytuacja na lata, zaś wydatki polityczno- socjalne zaplanowano potężne. Wiec taktyka mętnej wody, zamieszania i Polski krzywdzonej przez wszystkich wokół. Rząd w wersji oblężonej polskiej twierdzy jest bardzo cenną propagandą dla maluczkich.

  Znalezione obrazy dla zapytania caracal macierewicz

  Trzeba mieć świadomość że wojny to my nie wygramy, wiec jakie ma znaczenie który sprzęt zbierze lanie? "Francja nie klimatyzacja  wywiązała się z wiekiego kontraktu na okręty , po ogłoszeniu sankcji wobec zamawiającego" - no własnie miedzy innymi pod naciskiem polskiego rzadu sie wycofala tracac duzo pieniedzy. bo Francja to powazny kraj traktujacy partnerstwo w ramach UE powaznie. Teraz polski rzad oglasza, ze interesy kolegow Pana ministra sa wazniejsze od partnerstwa z Francja, przyzwoitosci i dotrzymywania umow. Odpowiedz sobie sam jak powaznie w przyszlosci Francja potraktuje solidarnosc z Polska wobec np. dzialan Rosji w panstwach ktore RF uwaza za swoja strefe wplywow.Kazda dziedzina życia,wszystko klimatyzator Warszawa czego dotknie się PIS to kompletna żenada.Czyżbykompleksy Kaczyńskiego były tak głębokie,że postanowił zniszczyć nasz kraj? Widziałem w tvn24 relację z dzisiejszej rządowej wizyty u niedoszłych monterów Karakala.Nietęgie miny pani premier,ministra"wojny" i reszty świty.Niemrawe oklaski pracowników zakładu.Właściwie przedstawiciele rządu oklaskiwali się sami.Rząd wykuwa kolejny gwóżdż do własnej trumny.Szkoda klimatyzacja Warszawa że przy rezygnacji z Caracali nikt nie pomyślał o upadającym mieście Łódź i o straconym tysiącu miejsc pracy w Airbusie w tym mieście. To są koszty społeczne, których pis nie rozumie i nie ogarnia. Była szansa na ożywienie zapomnianej Łodzi 


  votre commentaire
 • Na pocieszenie:AM nie mówi do pana ani do ekspertów rynku zbrojeniowego,ani do 

  polityków europejskich ani do dużej części Polaków. 

  Antoni mówi wyłącznie do swojego elektora, który interes polski ocenia przez pryzmat II wojny,okresu międzywojennego,wszystkich przegranych powstań a teraz wojen napoleońskich i postawy Francji w 1939. 

  Cieszy się elektor z naszego zwycięstwa nad Francją i słupki może nie rosną ale przynajmniej nie spadają.I o to w tej mowie AM chodzi, o nic więcej. 

  Po czyms takim zadne firmy liczace sie nie zglosza sie do przetargu nie tylko sprzet wojskowy.Ile oglaszano przetargow na zakop samolotow dla rzadu,byly odwolywane przed rozpoczeciem przetargu.Czy Mielec bedzie w stanie wyprodukowac smiglowce,nastepnie uzbrojenie.Firmy ostro konkuruja ale po takim zerwniu kotraktu wszystkie sie wycofaja.Pozostana posrednicy ,sezmrani

  W finale konkursu na pisowskiego szefa TV brał udział gość który oznajmił 

  ,że nie interesuje się tv i nawet nie ma telewizora. 

  To pisowska norma.Nie ma powodów aby było inaczej w MON i MR 

  odpowiedzialnych za kontrakt. 

  Znalezione obrazy dla zapytania caracal macierewicz

  Dlatego może tam mają coś zaplanowane ,ale bardzo mało,a raczej 

  zarządzają na bieżąco chaosem i propagandą. 

  Jeśli chodzi o symulatory i szkolenia ,jako że nie da się tego szybko 

  przerobić na poparcie, to jak pokazuje najnowsza historia pisowcy się do 

  szkoleń i symulatorów zbytnio nie przywiązują.Jakoś będzie. 

  budowa przyłączy wodociagowych

  Produkować, a nie kupować gotowe. Francja nie wywiązała się z wiekiego kontraktu na okręty , po ogłoszeniu sankcji wobec zamawiającego , więc ogłosić sankcje w związku z ograniczeniami jakie stwarzali w negocjacjach offsetowych. Nie histeryzujmy. Polski robotnik i polski inżynier muszą się w końcu nauczyć produkować to, co lata w powietrzu. Przed 1939 rokiem to potrafili , to teraz powinni również umieć budować samoloty. Gdyby mój kontrahent w trakcie realizacji umowy tak sobie odstąpił od niej, jest u mnie skończony. 

  podobnie państwo polskie, jest skończone dla międzynarodowego biznesu. 

  Albo na dzień dobry ceny dla nas będą kilkanaście procent wyższe i ewentualni dostawcy zażądają zaliczki.

  Mam pretensję do mediów ,że nie zauważyły dzisiaj znamiennego wydarzenia, 

  a mianowicie spotkania ministra Waszczykowskigo z MSZ Białorusi. 

  Na spotkaniu omawiano szerokie plany zacieśnienia współpracy ,na licznych polach,w długiej perspektywie.

   


  votre commentaire
 • Znaczy, uwaza Pan ze obecnie kasjerzy w Biedronce musza wstydzic sie swego zajecia?… Dziecko widzi kase Biedronki na codzien. Jaki sens ma urzadzanie lekcji w kasie Biedronki? Jaki sens ma pokazywanei ze tatus zajmuje sie przekladaniem papierow z lewej strony biurka na prawa? Nawet jezeli ma to gleboki, urzedowy sens?Nawet organizacje dobroczynne nie biora darowanych komputerow ponizej pewnego standardu. I ten standard jest dosyc wysoki. Niech Pan poproboje zagrac najnowsza gre na 5 letnim komputerze.

  Ja musialem wymienic smartfon Droid-1 na Droid-4. Bynajmniej nie dlatego ze mam za duzo pieneidzy. Kolejne uaktualnienia systemu poeracyjnego i aplikacji spowodowaly ze stary telefon zreobil sie nei do uzycia.„Niech Pan sproboje kogos zachecic do fotografii cyfrowej dalac mu aparat 2 megapikslowy.”

  Jaka jest rozdzielczość ekranu komputera – w pikselach – na ekranie którego w 90% wypadków ogląda pan swoje zdjęcia?

  Kiedy ostatni raz:

  1/ wydrukował pan zdjęcie?

  2/ wykorzystał pan tylko 1/4 czy 1/8 powierzchni zdjęcia, powiększając właśnie ten mały fragment obrazu do rozmiaru ekranu?

  Ja z zasady ODMAWIAM rozmowy o pikselach. Po prostu odmawiam ZANIM osoba, która chce ze mną rozmawiać o aparatach fotograficznych nie opanuje tematów:

  1/ „jasność obiektywu”

  2/ „obiekt najcześciej fotografowany (rodzaj, wielkość, odległość, nieruchomość)”

  3/ „ilość światła najczęściej nam dostępna”

  4/ „gdzie w nazwie urządzenia „smartfon” lub „tablet” znajdują się słowa „aparat fotograficzny”?

  Według zgodnej opinii znajomych, rodziny oraz zawodowego fotografika maje najlepsze od lat zdjęcie udało mi torby się wykonać aparatem Sony MVC-FD75. Zero trzy dziesiąte megapiksela. Nośnik pamieci – dyskietka 3.5″. Bo nie żadne piksele są ważne tylko zupełnie co innego.

  Niech Pan sproboje kogos zachecic do fotografii cyfrowej dalac mu aparat 2 megapikslowy.

  Neistety, technologia idzie naprzod szybko, przedmioty staja sie przestarzale, i co gorsza – nieuzyteczne. Nie ma to nic wspolnego ze szpanowaniem.

  No, moze wyjawszy niektorych entuzjastow firmy Apple ktorzy musza miec najnowsze modele, nawet jezeli poprzedni model jest calkiem uzyteczny. Ale to nei jest „szpanowanie”. To jest „social status”

  Lekcje „w realu” maja miec jakis cel. Poznawczy i motywacyjny. Watpie czy poznawcze i motywacyjne bedzie pokazanie dziecku ze tatus siedzi 8 godzin za biurkiem dlubiac w nosie.


  votre commentaire


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique